Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Наслідки обстрілів: на Запоріжжі зруйновані будівлі єврейської школи та синагоги (ФОТО)

Наслідки обстрілів: на Запоріжжі зруйновані будівлі єврейської школи та синагоги (ФОТО)

Наслідки обстрілів: на Запоріжжі зруйновані будівлі єврейської школи та синагоги (ФОТО)

Після ракетного удару. Фото: FB/Olesia Mykhailenko

В окупованому селі Новозлатопіль Запорізької області внаслідок обстрілів зруйновані будівлі єврейської школи та синагоги. Залишилися лише стіни.

Про це повідомили на сторінці Facebook громадської організації “Гуляйпільські старожитності”, Telegram-каналі Об’єднана єврейська община України та голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані на своїй Facebook– сторінці.

Новозлатопіль був найбільшою єврейською землеробською колонією Катеринославської губернії, а пізніше був центром однойменного єврейського національного району.

Будівля старої школи побудови кінця 19 сторіччя використовувалося і як синагога. Також зруйновано будівлю ще однієї єврейської школи поруч, яка побудована у 1920-х роках.

Від історичних будівель залишилися самі зовнішні стіни, які теж пошкоджені.

Раніше ми писали, що сьогодні в Запорізькому районі від обстрілів загинули два рятувальники ДСНС. Віталій Накаряков та Сергій Дорогокупля працювали на місці влучання.