Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі заборонили говорити російською публічно: деталі мораторію

У Запоріжжі заборонили говорити російською публічно: деталі мораторію

У Запоріжжі заборонили говорити російською публічно: деталі мораторію

Ілюстративне фото

У Запоріжжі почав діяти мораторій на використання російської мови на публіці. Ця заборона діятиме до кінця окупації росією українських територій.

Про це повідомили в пресслужбі Запорізької міської ради.

Заборона на використання російської мови у Запоріжжі діє відповідно до законів «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та «Про культуру», з метою захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора.

Запорізька міська рада ухвалила рішення №194 від 29.09.2023 про запровадження мораторія на публічне використання російськомовного культурного продукту (культурні блага і культурні цінності, що створені та/або використовуються за допомогою російської мови) в будь-яких формах.

Мораторій поширюється на співробітників підприємств, установ та організацій, що перебувають в комунальній власності та інших фізичних і юридичних осіб.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі депутати підтримали мораторій на використання у громадських місцях російськомовного культурного продукту. Сталося це під час другої частини двадцятої сесії міської ради восьмого скликання, що відбулася 29 вересня.