Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Без енергопостачання залишаються майже 26 тисяч споживачів у Запорізькій області

Без енергопостачання залишаються майже 26 тисяч споживачів у Запорізькій області

Без енергопостачання залишаються майже 26 тисяч споживачів у Запорізькій області

Ілюстративне фото

Станом на ранок 8 листопада через бойові дії без енергопостачання залишаються 25 955 споживачів у 64 населених пунктах Запорізької області (за винятком тимчасово непідконтрольної території).

Про це повідомили у ПРАТ «Запоріжжяобленерго».

Вчора обстріли завдали нових руйнувань в електромережах прифронтових територій Степногірської дільниці. Без світла залишились 663 родини у 4 населених пунктах. Попри небезпеку повторних атак, фахівці «Запоріжжяобленерго» протягом кількох годин усунули пошкодження та відновили енергопостачання цих домівок.

Також ремонтні бригади Запорізького РЕМ заживили 46 домоволодінь, що знеструмлювалися внаслідок пошкодження кабельної лінії електропередачі.

Крім того, минулої доби енергетики усунули низку технологічних порушень в електромережах м. Запоріжжя та повернули світло загалом 1 619 споживачам.

Загалом протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 2 328 споживачів.