Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізька міськрада уклала договір з сумнівною компанією на ремонт в місцевій лікарні

Запорізька міськрада уклала договір з сумнівною компанією на ремонт в місцевій лікарні

Запорізька міськрада уклала договір з сумнівною компанією на ремонт в місцевій лікарні

Фото: Запорізька міська рада

Договір на ремонт системи теплопостачання у Запорізькій міській лікарні №6 міськрада уклала з компанією, яка раніше нечесно вигравала тендери.

Про це пишуть журналісти-розслідувачі “Слідство інфо”.

10 жовтня Запорізька міська рада організувала тендер на капітальний ремонт системи теплопостачання та встановлення модульної твердопаливної котельні в лікарні. За підряд змагалося лише одне приватне підприємство «Л.Д. Сервіс». Раніше антимонопольний комітет оштрафував компанію за змову під час участі в іншій закупівлі на 1,8 млн грн, а тепер ця компанія робитиме ремонти у запорізькій лікарні за 5,3 млн грн.

“Згідно із законодавством, під час проведення відкритих торгів у Prozorro повинні брати участь щонайменше двоє учасників. Це потрібно для змагання між компаніями: вони зменшують вартість своїх послуг за роботу, щоб отримати підряд. Іноді компанії вдаються до маніпуляцій та беруть участь у торгах з підставними конкурентами, аби заробити з державного підряду якомога більше грошей. Саме на такій імітації конкуренції АМКУ зловив «Л.Д. Сервіс». Компанія нечесно отримала підряд на майже 18 млн грн”, – пише “Слідство інфо”.

У тендерному комітеті КНП «Міська лікарня №6» Запорізької міської ради, яка організувала тендер на капітальний ремонт кажуть, що на момент укладання договору не знали про те, що компанія «Л.Д. Сервіс» оштрафована Антимонопольним комітетом за змову.

ПП «Л.Д. Сервіс» з’явилась на ринку в 1995 році. Компанію заснував Андрій Лубяний у Дніпрі, який зараз чинний кінцевий бенефіціар бізнесу. Також Лубяний зараз керує компанією. Від 2016 року компанія отримала державних підрядів на 1,17 млрд грн

Як писав раніше Inform.zp.ua, Запорізька міська рада восени 2022 року витратила 18 мільйонів гривень на зливову каналізацію у місті. Однак під час зливи 30 травня вода не стікала у каналізацію.