Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Комунальники у Запоріжжі активізували дорожні роботи

Комунальники у Запоріжжі активізували дорожні роботи

Комунальники у Запоріжжі активізували дорожні роботи

Ремонт доріг

У Запоріжжі співробітники КП «ЕЛУАШ» відновлюють колесовідбійні бруси, встановлюють бордюри, проводять поточні ремонти доріг та тротуарів.

Про це повідомили у мерії Запоріжжя.

Запорізькі комунальники відновлюють колесовідбійні бруси. Саме ці елементи належать до загальної системи стримування транспортних засобів та встановлюються з метою зниження кількості дорожньо-транспортних пригод.

За інформацією департаменту муніципального управління міськради, днями комунальники відновили колесовідбійники на кількох об’єктах. А водіїв закликають дотримуватись правил дорожнього руху та швидкісного режиму.

Крім того, тривають роботи по вулиці Солідарності. Зараз там встановлюються нові бордюри вздовж дорожнього покриття. А також проведено ремонт оглядового колодязя по вулиці Святого Миколая та металевої огорожі на проспекті Соборному.