Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Риболовлю заборонять в Запорізькій області з 1 листопада: на який період

Риболовлю заборонять в Запорізькій області з 1 листопада: на який період

Риболовлю заборонять в Запорізькій області з 1 листопада: на який період

Рыбалка в Запорожье

У Запорізькій області заборонили промисловий та любительський лов з 1 листопада. Заборона діятиме до початку нерестового сезону.

Про це стало відомо з наказу Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Запорізькій області.

Також під заборону підпадає пересування всіх транспортних засобів чи моторних суден у заборонених місцях, на зимувальних ямах, пересування на автотранспортних засобах.

Вилов риби забороняється в тому числі з берега.

Як писав раніше Inform.zp.ua, сьогодні окупанти в Бердянскому порту розвантажують судно з військовим вантажем. Свої дії вони намагалися приховати за допомогую штучного туману.