Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » В Запорізькій ОВА прокоментували можливе розширення евакуації із Запорізької області

В Запорізькій ОВА прокоментували можливе розширення евакуації із Запорізької області

В Запорізькій ОВА прокоментували можливе розширення евакуації із Запорізької області

Эвакуация. Иллюстративное фото

З п’яти населених пунктів Запорізької області вивезли всі родини з дітьми та маломобільних людей. У разі загострення ситуації плани евакуації можуть розширити.

Про це розповів очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко в етері телемарафону. 

“Ми дивимося по оперативній ситуації. У разі, якщо вона буде загострюватися, то будемо примусово евакуювати з інших населених пунктів”, – прокоментував Малашко.

Зі Степногірська, Преображенки, Єгорівки, Гуляйполя та Новопавлівки вивезли всі родини з дітьми. 

У містах та селах, де ведуться активні бойові дії, привозять дрова. Люди, які ще не отримали допомогу, мають звернутися до військової адміністрації.

Як писав раніше Inform.zp.ua, з населених пунктів Запорізької області, розташованих поблизу зони бойових дій, евакуювали всіх дітей. Йдеться про місто Гуляйполе, Преображенку та Новопавлівку, а також Степногірськ та Єгорівку.