Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Під вогнем армії РФ 26 населених пунктів Запорізької області

Під вогнем армії РФ 26 населених пунктів Запорізької області

Під вогнем армії РФ 26 населених пунктів Запорізької області

Війна в Україні. Ілюстративне фото

Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським військам.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Армія РФ основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби російські військові здійснили 163 обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

Під вогнем 26 населених пунктів Запорізької області. За минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів Гуляйполе, Оріхів, Залізничне, Новодарівка, Мала Токмачка, Роботине, Новоандріївка, малинівка, Чарівне, Щербаки, Полтавка, Левадне, Новоданилівка, Вербове, Новопрокопівка, Степове, Плавні, Новоіванівка.

Надійшло 10 повідомлень про руйнування будинків та квартир громадян, а аткож об’єктів інфраструктури.

Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованих територій не проводилась.