Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Курс валют на 22 жовтня в Запоріжжі: долар і євро в банках

Курс валют на 22 жовтня в Запоріжжі: долар і євро в банках

Курс валют на 22 жовтня в Запоріжжі: долар і євро в банках

Ілюстративне фото

У Запоріжжі 22 жовтня курс долара та євро виглядає відносно стабільно. Цього тижня валюти змінилися у вартості лише на кілька копійок.

Про це свідчать дані Мінфіну.

Курс валют

– USD – (купівля / продаж) 37,400 / 38,150
– EUR – (купівля / продаж) 39,900 / 40,825

Курс валют Запорожье
Скріншот: Мінфін

Динаміка

За останній тиждень середній показник курсу продажу долара в банках зменшився на 5 копійок (з 38,2 до 38,15 грн). А курс купівлі впав з 37,5 до 37,4.

Курс продажу євро в банках впав з 40.75 грн до 40.7 грн. А курс купівлі не змінився (40 грн).

Як ми писали раніше, обміняти монети дрібних номіналів і гривні старого дизайну можна до кінця дії воєнного стану і довше. Рішення набуло чинності з 28 вересня.