Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Філія “Текстиль-Контакт” в Запоріжжі постраждала в результаті ракетного удару по місту (ФОТО)

Філія “Текстиль-Контакт” в Запоріжжі постраждала в результаті ракетного удару по місту (ФОТО)

Філія “Текстиль-Контакт” в Запоріжжі постраждала в результаті ракетного удару по місту (ФОТО)

Фото: Олександр Соколовський

В ніч проти 18 жовтня в Запоріжжі постраждала філія компанії “Текстиль-Контакт” унаслідок ракетного удару. Він стався в кількох метрах від будівлі компанії.

Про це повідомив у Facebook засновник компанії Олександр Соколовський.

“Це поки що фото «до», але запевняю вас – вже скоро буде більш оптимістичне “після”, – підписав він фото наслідків від ракетного удару.
 
За словами Соколовського, під час нічної атаки на території підприємства нікого не було. Ракета влучила в декількох метрах від будівлі. Постраждали декілька складів та заправка поруч.
 
Засновник компанії сподівається на швидке налагодження роботи в неушкодженій частині приміщення.
 

“Текстиль-Контакт” є групою компаній, заснованою в 1995 році,  спеціалізується на виробництві та оптово-роздрібній торгівлі текстильними виробами. Компанія має різноманітний асортимент продукції, охоплюючи тканини, фурнітуру, домашній текстиль, спецодяг та військову форму.

Як писав раніше Inform.zp.ua, російські окупанти завдали ракетних ударів по Запоріжжю 6 разів. Одна з ракет влучила у багатоповерховий житловий будинок у центральній частині міста.