Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » В Запорізькому обласному краєзнавчому музеї нестача предметів більше ніж на 3 млн гривень: боротьба с корупцією

В Запорізькому обласному краєзнавчому музеї нестача предметів більше ніж на 3 млн гривень: боротьба с корупцією

В Запорізькому обласному краєзнавчому музеї нестача предметів більше ніж на 3 млн гривень: боротьба с корупцією

Фото: ЗОВА

4 жовтня голова Запорізької обласної державної адміністрації Юрій Малашко розпочав кадрові перевірки. Розслідування  в рамках проєкту “Прозорість та підзвітність” продовжуються. 

Про це повідомив Юрій Малашко в Telegram-каналі. 

За результатами перевірок виявлено:

  • За розрахунками фахівців Держаудитслужби, для реконструкції Запорізької обласної ШВСМ підрядники отримали близько 10 млн грн за роботи, які фактично не виконали.
  • Після перевірки фондів Комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» виявлено нестачу 3 549 предметів антикваріату орієнтовною вартістю понад 3 млн грн.
  • Встановлено факти службових зловживань з боку вищих посадових осіб облдержадміністрації – у 2022 році співробітники ОДА незаконно вилучили у власника 138 тон пшениці, чим завдали збитків на суму близько 1 млн 200 тис грн.
  • Проведено внутрішній аудит діяльності Департаменту захисту довкілля за попередні 2,5 роки та встановлено факти нераціонального використання коштів на загальну суму 1 млн 900 тис грн. Попереднього керівника Департаменту звільнено.

Матеріали вже передані до правоохоронних органів.

Як ми писали раніше, у Запорізькій ОВА створили робочу групу для контролю та боротьби з корупцією. Держслужбовців закликають пройти тест доброчесності з використанням поліграфа.