Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » “Запоріжжяобленерго” опублікувало графіки відключень електроенергії

“Запоріжжяобленерго” опублікувало графіки відключень електроенергії

“Запоріжжяобленерго” опублікувало графіки відключень електроенергії

Ілюстративне фото

Для жителів Запоріжжя склали графік погодинних відключень електроенергії. У разі необхідності стабілізації енергосистеми їх будуть застосовувати.

Про це повідомили на сайті “Запоріжжяобленерго”.

Графік складається з 6 черг для побутових і юридичних споживачів електроенергії.

“Порядок і тривалість відключень будуть визначатися безпосередньо в разі необхідності застосування графіка, про що буде повідомлено додатково”, – повідомили в обленерго.

Ознайомитися з переліком адрес для кожної з черг можна за цим посиланням.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на підстанціях” Запоріжжяобленерго ” з’явилися укриття для персоналу. Вони знадобляться під час можливих атак російських військ на українські об’єкти електроенергетики.