Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Як працюють “Пункти Незламності” в Запоріжжі: скільки їх та де розташовані

Як працюють “Пункти Незламності” в Запоріжжі: скільки їх та де розташовані

Як працюють “Пункти Незламності” в Запоріжжі: скільки їх та де розташовані

Ілюстративне фото

З 1 жовтня в Запоріжжі запрацювали всі “Пункти Незламності”. Це місця, де запоріжці можуть підзарядити телефони, зігрітися та підключитися до інтернету. Inform.zp.ua зібрав всю корисну інформацію про “Пункти Незламності” в Запорізькій області.  

Скільки “Пунктів Незламності” в Запоріжжі та області

По інформації ЗОВА, в Запорізькій області  наразі функціонує 369 “Пунктів Незламності”. З них за графіком функціонують – 86, а цілодобово –  257, ще 26 об’єктів організовано та укомплектовано  ГУ ДСНС.

Чим оснащені “Пункти Незламності”

У “Пунктах незламності” можна:

  • зігрітися;
  • зарядити мобільні телефони та пристрої;
  • зв’язатися з рідними;
  • отримати медичну та психологічну допомогу;
  • гарячі напої;
  • відпочити в спеціальних зонах;
  • дізнатися алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях.

В якому вони стані зараз перебувають

За результатами перевірок виявлено, що деякі “Пункти Незламності” потребують додаткового обладнання. 

Робота над їхнім доукомплектуванням продовжується, зазначили на нараді ЗОВА. Зокрема забезпечують сталий інтернет та мобільний зв’язок, встановлюють додаткові пристрої безперебійного енергопостачання, поповнюють існуючий резерв ліків, води тощо.

Як зазначив керівник ЗОВА Юрій Малашко, обов’язковою умовою під час створення пункту є наявність в ньому генераторів достатньої потужності, а також запасу витратних матеріалів щонайменше на тиждень.Також в ЗОВА наголошують на необхідності проведення інструктажів працівників та відповідальних за пункти осіб. 

За які кошти оснащують “Пункти Незламності”

По інформації ЗОВА, для оснащення осередків залучаються не лише бюджетні кошти, а й матеріальна підтримка, яку надають міжнародні партнери.

Також повідомляли в ЗОВА, що благодійні організації передали генератори на потреби “Пунктів Незламності”.

Адреси 

Карта: nezlamnist.gov.ua

На сайті nezlamnist.gov.ua, – розміщена карта Пунктів по всій країні. Вона постійно оновлюється.

Також ознайомитися з деталями та переліком Пунктів у Запорізькій області можна за посиланням. (Адреса актуальні на зиму минулого року)

Редакція Inform.zp.ua зверталась до ЗОВА з проханням актуалізувати інформацію про місце розташування “Пунктів Незламності”. Станом на 10 жовтня відповіді не було.