Житловий фонд Запорожжя планово готують до нового опалювального сезону. Комунальні служби та підприємства задіяні у підготовці міста до опалювального сезону.
Про це повідомили у прес-службі мерії.
Зокрема, про свою роботу розповіли у комунальному підприємстві «Запоріжремсервіс».
За інформацією представників підприємства, виробничий підрозділ управління житловими будинками №2 КП “Запоріжремсервіс” завершує планові ремонтні роботи на системах центрального опалення в житлових будинках.
Так, днями на вул. Тенісна, 17 замінили понад 60 метрів трубопроводу, приблизно на такому ж відрізку мережі зробили теплоізоляцію, встановили 25 нових вентилів.
Минулої зими мешканці скаржилися на недостатній рівень опалення. Фахівці зазначають, що оновлення трубопроводів та запірної арматури сприятиме належній температурі у приміщеннях у опалювальний період.
Як писав inform.zp.ua, опалювальний сезон зазвичай починається у Запоріжжі та області, коли помітно знижується температура повітря. Дата старту опалення ще не названа, але запорожцям слід потурбуватися про підготовку до холодів свого приміщення.