Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Нардепу Олександру Пономарьову продовжили термін затримання

Нардепу Олександру Пономарьову продовжили термін затримання

Нардепу Олександру Пономарьову продовжили термін затримання

Печерський районний суд міста Києва продовжив термін утримання під вартою ще на два місяці для бердянського нардепа Олександра Пономарьова.

Про це повідомив із зали суду у своєму стрімі Бердянський активіст Андрій Маджаров.

Раніше в пресслужбі СБУ повідомили, що Пономарьов, перебуваючи на тимчасово окупованій території Запорізької області, добровільно пішов на співпрацю з агресором. Він перереєстрував підконтрольні йому підприємства за російським законодавством, відкрив рахунки в місцевих “філіях” банківських установ РФ, а також організував виробництво матеріальних цінностей та їх передачу російським окупаційним військам.

Крім того, журналісти-розслідувачі «Схем» виявили, що народний депутат від Партії «ОПЗЖ» з Бердянська Олександр Пономарьов має громадянство Росії.

В кінці липня Пономарьова затримали і відправили під варту на два місяці. Він повинен був пробути в СІЗО до 21 вересня, але суд продовжив запобіжний захід ще на 60 діб.