Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Укрзалізниця змінила маршрут поїзда із Запоріжжя: деталі

Укрзалізниця змінила маршрут поїзда із Запоріжжя: деталі

Укрзалізниця змінила маршрут поїзда із Запоріжжя: деталі

Поезд

Поїзд № 6/5 Запоріжжя — Ясіня курсуватиме лише до Івано-Франківська замість Рахова та Ясіні. Це пов’язано з ремонтними роботами на залізниці.

Про це повідомили в пресслужбі АТ “Укрзалізниця”.

На ділянці Надвірна-Делятин проводитимуть ремонтні роботи, щоб зайти в сезон зимових перевезень з максимально можливими швидкостями.

Деякі поїзди курсуватимуть лише до Івано-Франківська. Це торкнулася, зокрема, поїзда № 6/5 Запоріжжя — Ясіня. Він курсуватиме до Івано-Франківська 19 та 21 вересня, та з Івано-Франківська до Запоріжжя 20 та 22 вересня.

Як писав раніше Inform.zp.ua, із Запоріжжя можна евакуюватися на безкоштовному евакуаційному поїзді в більш безпечні регіони на заході країни. Поїзд № 120 Запоріжжя – Львів відправляється до Львова та Хмельницького. Відправка відбувається щодня з вокзалу Запоріжжя-1.