Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Гривня перетне позначку в 41 грн за долар, – Мінфін

Гривня перетне позначку в 41 грн за долар, – Мінфін

Гривня перетне позначку в 41 грн за долар, – Мінфін

Курс валют

У 2024 році Міністерство фінансів та представники бізнесу очікують послаблення курсу долара. Згідно з прогнозами, гривня перетне позначку в 41 грн за долар.

Про це повідомляє “Економічна правда”.

Так, за словами міністра фінансів Сергія Марченка, в уряді передбачають на 2024 рік курс 41,4 грн за долар.

Це приблизно відповідає очікуванням бізнесу. Як зазначають в Європейській бізнес асоціації, курс гривні в наступному році сягне 41 грн за долар, – йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, раніше Inform.zp.ua зібрав всю інформацію про тарифи на комунальні послуги. Читайте в матеріалі, скільки доведеться заплатити у вересні за світло, газ, воду і вивезення сміття.