Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Запорожці просять запустити комунальний автобус за маршрутом для працівників заводу

Запорожці просять запустити комунальний автобус за маршрутом для працівників заводу

Запорожці просять запустити комунальний автобус за маршрутом для працівників заводу

Громадський транспорт

У Запоріжжі створили петицію з проханням запустити маршрут комунального автобуса “Запоріжсталь-вул.Чарівна-3-й Шевченківський.

Автобус пропонують запустити з інтервалом один раз на годину через вулицю Чарівну.

За цим маршрутом ходить один заводський автобус в 6 ранку і ввечері. Але зараз на заводі виробництво збільшилося і багато людей працюють в різні зміни, з початком в 7:00, 8:00, 15:00, 19:00, 23:00 і відповідно закінченням зміни в 7:00, 15:00, 16:00, 19:00, 23:00. І одного автобуса явно не вистачає, – зазначає автор петиції.

Петицію зареєстрували 6 вересня і почали збір підписів під нею.

Раніше Inform.zp.ua публікував маршрути роботи громадського транспорту.