Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Бійці 47-ї бригади розповіли, як встановлювали український прапор у Роботиному. ВІДЕО

Бійці 47-ї бригади розповіли, як встановлювали український прапор у Роботиному. ВІДЕО

Бійці 47-ї бригади розповіли, як встановлювали український прапор у Роботиному. ВІДЕО

Скриншот из видео 47-й ОМБр

Українські військові з 47-ї окремої механізованої бригади розповіли деталі операції зі встановлення прапора України на школі у Роботиному Запорізької області.

Відповідне відео з подробицями боїв за селище та кадрами встановлення прапора опубліковано на Facebook-сторінці бригади.

Ця задача виглядала для нас як щось особливе, тому ми дуже хвилювались, дуже готувались і всі працювали на максимум концентрації, максимум уваги, максимум адреналіну. Це прям був особливий день. З нічниками, з теплаками, розвідка крута, підготовка, слухали чи нема дронів, дуже уважно слухали куди працює арта, чекали на слушний момент, – розповідає боєць з позивним Аркуш.

Також українські військові розповіли, що для них є дуже важливою підтримка з боку цивільного населення. Іноді їм її не вистачає.

Треба зчепити зуби, зробити висновки та працювати далі, бо війна ще не закінчилася», – каже військовий з позивним Тренер.

Нагадаємо, раніше заступниця Міністра оборони Ганна Маляр підтвердила звільнення селища Роботине у Запорізькій області. Сили оборони продовжують наступ на південному фронті.