Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Історія » О. Хортиця » Над Хортицею піднято прапор України. ВІДЕО

Над Хортицею піднято прапор України. ВІДЕО

Над Хортицею піднято прапор України. ВІДЕО

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного прапора країни. На честь цього на острові Хортиця у Запоріжжі було урочисто піднято український прапор.

Відповідне відео опубліковано на Facebook-сторінці голови Запорізької ОВА Юрія Малашка.

Синьо-жовтий стяг увінчує запорізьке небо, гріє серце наших захисників у найважчих боях та об’єднує українців по всьому світу. Дуже скоро на окупованих землях наші люди зможуть розгорнути сховані від ворога українські прапори. З гордістю пронесемо ці два кольори крізь усі випробування долі та передамо нашим нащадкам, бо ми ніколи не визнаємо чужих на запорізькій землі. Український прапор – це воля, мужність, незламна віра нашого народу, а для ворога – поразка та вічна ганьба, – написав Юрій Малашко.

Нагадаємо, на Запоріжжі скасували всі масові заходи, приурочені до Дня Незалежності України 24 серпня. В умовах активних бойових дій на території регіону святкування мають відбуватися онлайн і з дотриманням усіх норм безпеки.