Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти влаштовують допити жителів Запорізької області у студентському гуртожитку

Окупанти влаштовують допити жителів Запорізької області у студентському гуртожитку

Окупанти влаштовують допити жителів Запорізької області у студентському гуртожитку

Оккупант

В об’єктах місцевої цивільної інфраструктури на тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські окупанти облаштовують кімнати для допитів і тортур.

Про це повідомляє замміністра оборони Ганна Маляр.

Так, у Токмаку окупанти, загрожуючи вогнепальною зброєю, відібрали у місцевих підприємців нежитлові приміщення. Наразі там розміщуються затримані мешканці міста.

У Василівці росіяни захопили студентський гуртожиток. Там окупанти облаштували приміщення, де проводять допити місцевих жителів, застосовуючи тортури.

Мета – посилення репресивних заходів проти цивільного населення і приховування своєї злочинної діяльності, – зазначає Маляр.

Нагадаємо, раніше голова Енергодару Дмитро Орлов повідомив про те, що російські військові почали ходити по квартирах та проводити обшуки у мешканців міста. Посилюються репресії проти мирних мешканців.