Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни обмежують доступ МАГАТЕ до деяких зон ЗАЕС

Росіяни обмежують доступ МАГАТЕ до деяких зон ЗАЕС

Росіяни обмежують доступ МАГАТЕ до деяких зон ЗАЕС

Окупант на ЗАЕС. Ілюстративне фото

Окупаційна армія намагається обмежити доступ експертів МАГАТЕ на ЗАЕС. Росіяни поділили станцію на окремі зони з блокпостами. Тому самі вирішують, на яку територію пускати міжнародних фахівців.

Про це заявив голова «Енергоатому» Петро Котін.

Окупанти пускають експертів МАГАТЕ лише до тих зон, з яких вони встигли перемістити військову техніку в інше місце.

Сьогодні вони вивели військову техніку з однієї зони та вирішують допустити експертів туди. Там постійно йде така гра, щоб не показувати нічого, – зазначив Котін.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що з вересня 2022 року Запорізька атомна електростанція не працює. Однак це не означає, що небезпека, яку можуть спровокувати окупанти, минула.