Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На фінансову допомогу мешканцям зруйнованих будинків у Запоріжжі виділено 45,5 млн грн

На фінансову допомогу мешканцям зруйнованих будинків у Запоріжжі виділено 45,5 млн грн

На фінансову допомогу мешканцям зруйнованих будинків у Запоріжжі виділено 45,5 млн грн

Фото: Анатолий Куртев

Мешканці частково зруйнованих будинків у Запоріжжі продовжують отримувати щомісячні виплати із міського бюджету. У 2023 році на це передбачено понад 45,5 мільйонів гривень.

Про це повідомляє секретар міської ради Анатолій Куртєв.

З початком ремонтних робіт у постраждалих багатоповерхівках люди не перестануть отримувати щомісячну фінансову допомогу з міського бюджету.

Виплати становлять 10 тис. грн. Їх виплачуватимуть до повного відновлення будинків. Так, упродовж року власники зруйнованого житла отримають по 120 тис. грн.

На цей час фінансова допомога від міста надана близько 350-ти людям на суму понад 20,5 мільйонів. Якщо цього року їхнє житло не відновиться повністю, то виплати продовжаться і у 2024, – зазначає Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, раніше у міськраді повідомляли про те, що ремонтні роботи з відновлення постраждалих багатоповерхівок у Запоріжжі йдуть за графіком, а на деяких об’єктах – з випередженням плану.