Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Культура » Спортивна фотовиставка відбудеться у Запоріжжі

Спортивна фотовиставка відбудеться у Запоріжжі

Спортивна фотовиставка відбудеться у Запоріжжі

Фотовыставка

У суботу, 8 липня, у Запоріжжі відбудеться фотовиставка Миколи Синельникова – спортивного журналіста із м. Кам’янське. Автор робіт співпрацює з агентством Reuters.

Про це повідомляють у Запорізькому обласному центрі молоді.

Серія знімків «Stop War» присвячена життю спортсменів під час війни.

Виставка відбудеться цієї суботи у Запорізькому обласному центрі молоді за адресою вул. Патріотична, 49. Початок о 14:00. Вхід вільний та безкоштовний.

Знімки цієї серії були опубліковані на сторінках європейських офісів ООН, НАТО, ЮНІСЕФ, Президента України, Президента Польщі, а також пресслужби Ватикану в соціальних мережах, – повідомляють організатори виставки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Запоріжжі посилять заходи щодо безпеки у пасажирських поїздах. На рейсах тепер їздитиме воєнізована охорона, яка проконтролює дотримання порядку.