Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Генштаб: найближчим часом можлива підготовка провокації на Запорізькій АЕС

Генштаб: найближчим часом можлива підготовка провокації на Запорізькій АЕС

Генштаб: найближчим часом можлива підготовка провокації на Запорізькій АЕС

Окупант на ЗАЕС. Ілюстративне фото

Найближчим часом можлива підготовка провокації з боку російських окупаційних військ на території Запорізької АЕС.

Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Відомо, що сьогодні на зовнішній покрівлі третього та четвертого енергоблоків ЗАЕС було розміщено сторонні предмети, схожі на вибухові пристрої. Повідомляється, що вибух даних пристроїв не має пошкодити енергоблоки. Однак це може створити картинку обстрілу з боку України.

Дезінформація про це почала з’являтися у російських ЗМІ та телеграм-каналах.

Збройні Сили України не порушують норм міжнародного гуманітарного права, відстежують та контролюють ситуацію і готові діяти за будь-яких умов. Жодна провокація ворога не пройде, – зазначають у Генштабі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 4 липня о 01:21 тимчасово окупована Запорізька АЕС втратила живлення з основної зовнішньої лінії електропередач з напругою в 750 кВ.