Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Жизнь » Ремонты » У Запоріжжі розпочався новий етап ремонту зруйнованих багатоповерхівок: як виглядають будинки. ФОТО

У Запоріжжі розпочався новий етап ремонту зруйнованих багатоповерхівок: як виглядають будинки. ФОТО

У Запоріжжі розпочався новий етап ремонту зруйнованих багатоповерхівок: як виглядають будинки. ФОТО

Фото: городской совет Запорожья

У Запоріжжі триває ремонт зруйнованих внаслідок ракетного обстрілу багатоповерхових будинків у кількох районах міста.

Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Соборний, 151. Біля будинку спиляли дерева, і починається розчищення завалів у підвалі. Монтується нова ділянка газопроводу, на який наступного тижня заплановано підключити споживачів. Після цього демонтують старий газопровід, який також заважає роботам.

Кияшка, 22. Демонтували конструкції у приміщенні ЦНАПу, продовжуються роботи у підвалі, зміцнюються у двох квартирах. Після того, як мешканці остаточно вивезуть із квартир свої речі, розпочнеться демонтаж тимчасової покрівлі та стін.

Зестафонська, 10. Підрядник закуповує покрівельні матеріали та здійснює «розшивку» швів. У першочергових планах – ремонт покрівлі та зміцнення конструкцій.

Раніше правоохоронці на Запоріжжі розкрили схему присвоєння бюджетних коштів під час ремонту бомбосховища. Правопорушники вносили неправдиву інформацію до документації про обсяги та вартість виконаних робіт.

Фото: Запорізька міська рада