Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 9 років тому рф збила український Іл-76 з екіпажем з Мелітополя

9 років тому рф збила український Іл-76 з екіпажем з Мелітополя

9 років тому рф збила український Іл-76 з екіпажем з Мелітополя

В ночь с 13 на 14 июня 2014 в аэропорту “Луганск” российские вооруженные формирования сбили военно-транспортный самолет Ил-76 25-й бригады Воздушных Сил ВСУ. 

На борту самолета находились 49 человек, в том числе 40 десантников из 25-й отдельной Днепропетровской воздушно-десантной бригады и 9 членов экипажа из Мелитополя. 

Для каждого из нас война началась девять лет назад. В Мелитополь она пришла с наибольшей потерей военнослужащих в мгновение ока, — прокомментировал мэр Мелитополя Иван Федоров. 

Напомним, Силы обороны Украины продолжают контрнаступление на юге и востоке Украины. За прошедшие сутки украинские военные продвинулись на 350 метров в Запорожском направлении.