Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Генштабі підтвердили втрати російських солдатів та ворожої техніки на Запорізькому напрямку

У Генштабі підтвердили втрати російських солдатів та ворожої техніки на Запорізькому напрямку

У Генштабі підтвердили втрати російських солдатів та ворожої техніки на Запорізькому напрямку

ВСУ. Фото: Генштаб

У Генштабі ЗСУ підтвердили успішні результати українських військових на Запорізькому напрямку, внаслідок яких знищено російських солдатів та ворожу техніку.

При цьому в Генштабі зазначили, що під час ешелонованої оборони ЗСУ можуть втратити частину військової техніки.

За останні 3 дні Україні вдалося знищити 2 ТГС-1А, один у Великій Новосілці та один у Бахмутському напрямку. Такого раніше не було під час цієї війни. Рідкісні кадри, оприлюднені, показують, що відбувається щось більше. І неприємніше для росіян, — уточнюють у Генштабі.

Раніше експерти ISW (Інституту вивчення війни) припустили, що ЗСУ досягли істотних успіхів під час контрнаступу в ніч з 8 на 9 червня і протягом минулого дня.