Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Укриття в Запоріжжі перевірятимуть вночі: що це означає

Укриття в Запоріжжі перевірятимуть вночі: що це означає

Укриття в Запоріжжі перевірятимуть вночі: що це означає

Фото: sumy.today

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв підписав розпорядження, згідно з яким балансоутримувачі мають забезпечити мешканцям міста безперешкодний доступ до укриттів, а перевірки цих укриттів мають проводитись і в нічний час.

Для перевірки укриттів працюють спеціальні групи з правоохоронцями та представниками ДСНС та місцевого самоврядування.

Виявилося, що найбільша проблема в укриттях – представники ОСББ, ЖБК та компаній, що управляють, не відкривають їх під час тривоги.

Правоохоронці інформуватимуть про такі випадки для притягнення винних до відповідальності.

Міська влада, правоохоронці та рятувальники звернулися до відповідальних осіб з вимогою в обов’язковому порядку забезпечити жителям міста доступ до укриттів і не наражати життя людей на небезпеку.