Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На аукціоні у Запоріжжі продають будівлю «Промінвестбанку»: стартова ціна 29,9 млн грн

На аукціоні у Запоріжжі продають будівлю «Промінвестбанку»: стартова ціна 29,9 млн грн

На аукціоні у Запоріжжі продають будівлю «Промінвестбанку»: стартова ціна 29,9 млн грн

Банк

У Запоріжжі продають через аукціон будівлю ліквідованого “Промінвестбанку”. Кошти від продажу будівлі спрямують на розрахунок із кредиторами банку.

Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів.

Десятиповерхова будівля розташована на пр.Маяковського, 20а. Площа споруди становить понад 4 тис. кв. м, є підвальне приміщення, технічний поверх колишнього відділення банку. Площа земельної ділянки під будинком 0,2205 га.

Стартова ціна лота – 29,9 мільйонів гривень. Заявки приймають до 20.00 4 червня, проведення аукціону заплановано на 12.00 5 червня.

Нагадаємо, що міжнародні банки розблокували валютні рахунки підприємств Запорізької області після певних обмежень. Обмеження були пов’язані з некоректним трактовим статусом Запорізької області.