Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Суд визнав недійсним тендер у Запорізькій області на 5 мільйонів доларів

Суд визнав недійсним тендер у Запорізькій області на 5 мільйонів доларів

Суд визнав недійсним тендер у Запорізькій області на 5 мільйонів доларів

Ілюстративне фото

У Запорізькій області енергетичне підприємство оголосило тендер на обслуговування енергоблоків. Прокуратура з’ясувала, що з переможцем тендеру договір було укладено незаконно.

Про це повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі.

Прокуратура звернулася до суду, щоб визнати недійсним тендер на 5 мільйонів гривень на обслуговування енергоблоків у Запорізькій області. Переможець тендеру дав комітету неправдиві відомості щодо відсутності боргу з податків.

Тому підприємство за законом мало відхилити пропозицію учасника тендеру, але натомість уклало з ним договір. Рішенням суду тендер визнали недійсним.