Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » “Укрзалізниця” додасть новий потяг із Запоріжжя на західну Україну

“Укрзалізниця” додасть новий потяг із Запоріжжя на західну Україну

“Укрзалізниця” додасть новий потяг із Запоріжжя на західну Україну

Поезд

“Укрзалізниця” у червні запроваджує новий графік курсування потягів далекого прямування та додасть нові рейси, у тому числі — із Запоріжжя на західну Україну.

Про це повідомили у прес-службі “Укрзалізниці”.

Потяг №40/39 Запоріжжя — Солотвино, яке зупинятиметься у 7 областях України та з’єднає Запоріжжя та Дніпро з курортами Львівської області та Закарпаття — від Славського до Берегова;

Потяг №148/147 Київ — Одеса, який курсуватиме через Черкаси.

Раніше Придніпровська залізниця внесла зміни до розкладу руху двох приміських потягів. Один із них курсує через Запоріжжя.