Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Технології » Запорізьку АЕС знову заживили електроенергією

Запорізьку АЕС знову заживили електроенергією

Запорізьку АЕС знову заживили електроенергією

“Укренерго” повідомило про відновлення лінії електропередач, яка заживлює Запорізьку АЕС. Станція знову переходить на живлення від української енергосистеми.

За повідомленням фахівців, енергосистема України працює стабільно, а виробленої електроенергії вистачає для покриття потреб споживачів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, внаслідок ворожих обстрілів у ніч на 22 травня, о 5:26 відключилася остання високовольтна лінія передач Дніпровська 750кВ, з якої для власних потреб живилася тимчасово окупована Запорізька АЕС.

Нагадаємо, у Запоріжжі відновили електропостачання, яке пропало через загоряння на одному з енергооб’єктів у місті. Водопостачання також відновлюють.