Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Великобританія запровадила санкції проти росіян: серед них фейковий голова Запорізької АЕС

Великобританія запровадила санкції проти росіян: серед них фейковий голова Запорізької АЕС

Великобританія запровадила санкції проти росіян: серед них фейковий голова Запорізької АЕС

Санкции против рф

Великобританія запровадила новий пакет санкцій проти росіян, які спонсорують війну проти України та підприємств, які виробляють військову техніку та боєприпаси.

Глава офісу президента Андрій Єрмак опублікував список осіб та підприємств, серед яких був фейковий голова Запорізької АЕС.

Також до списку санкцій потрапили:

  • 13 членів ради директорів компанії “Газпром-Нафта” та 5 членів ради директорів “Транснефть”.
  • Призначений росією так званий керівник Запорізької АЕС Олег Романенко, а також мільярдер Ігор Алтушкін із “Російською мідною компанією”.
  • 20 керівників оборонного сектора. Це директора “Концерну Калашнікова”, АТ “БМЗ”, що виробляє протипіхотні та протитанкові міни та інші.
  • “Сєвєрсталь”, “Мечел-Сталь Менеджмент” та інші.
  • Компанії, пов’язані з “Росатомом”, зокрема UMATEX та TRINITI.

Раніше ми писали, що президент України Володимир Зеленський 12 травня підписав укази про введення санкцій щодо юридичних та фізичних осіб, серед яких компанія VS Energy International NV, яка володіє часткою заводу «Дніпроспецсталь»