Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В УПЦ заявили про провокації у Бердянській єпархії після переходу до РПЦ

В УПЦ заявили про провокації у Бердянській єпархії після переходу до РПЦ

В УПЦ заявили про провокації у Бердянській єпархії після переходу до РПЦ

Фото: church.ua

У російській православній церкві прокоментували нещодавні заяви Бердянської єпархії. На їхню думку, заява не відповідає офіційній позиції УПЦ та сіє недовіру.

Позицію УПЦ опублікували на офіційному ресурсі.

Священники Бердянської єпархії, які у ЗМІ самочинно озвучили заяви провокаційного характеру, котрі не відповідають офіційній позиції Української Православної Церкви та сіють смуту і соблазн в серцях пастви, відповідно до канонів Православної Церкви будуть заборонені у священнослужінні їхнім правлячим архієреєм митрополитом Бердянським і Приморським Єфремом.

Раніше Бердянська єпархія УПЦ МП перейшла у підпорядкування синоду Російської православної церкви. Священнослужителі Бердянської єпархії попросили прийняти їх під заступництво столичного патріарха.