Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Музеї судноплавства у Запоріжжі почали оцифровувати старовинні човни. ВІДЕО

У Музеї судноплавства у Запоріжжі почали оцифровувати старовинні човни. ВІДЕО

У Музеї судноплавства у Запоріжжі почали оцифровувати старовинні човни. ВІДЕО

У Музей судноплавства у Запоріжжі почали реалізовувати проект із оцифрування старовинних човнів. Надалі експонати планують законсервувати за допомогою сучасних методик.

Про це повідомили у Національному заповіднику “Хортиця”.

Чого вдалося досягти на етапі оцифрування:

  • фотографи зняли понад 5 тис. знімків для фотограмметрії
  • розробили план покращення умов зберігання та експонування старовинних човнів
  • навчилися новим методам оцифрування, які можна застосовувати для створення 3D-моделей не лише кораблів, а й інших об’єктів острова Хортиця.

У майбутньому планується візит команди реставраторів із Музею Васа, які на місці вивчать стан унікальних експонатів та допоможуть із сучасними методиками консервації мокрої археологічної деревини.