Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російську частину активів заводу “Запоріжсталь” конфіскують на користь України, – Зеленський

Російську частину активів заводу “Запоріжсталь” конфіскують на користь України, – Зеленський

Російську частину активів заводу “Запоріжсталь” конфіскують на користь України, – Зеленський

Запорожсталь

Президент України Володимир Зеленський підписав пакет санкцій проти 41 особи, які допомагали контролювати Росію завод “Запоріжсталь”.

Перший санкційний пакет щодо Запоріжсталі. Своїм указом наклав обмежувальні заходи на 41 особу – 13 фізичних та 28 юридичних, – за допомогою яких Росія зберігала контроль над підприємством, шкодила нашій економіці, – сказав Зеленський.

Зеленський уточнив, що вони запустять процедуру конфіскації російської частини – вона працюватиме для України та українців.

Раніше суд заарештував корпоративні права Оксани Марченко у АТ “Запорізький завод феросплавів”. Загальна вартість заблокованих активів становить понад 1 млрд. грн.