Головна » Кримінал » Резонанс » російські чиновники та місцеві колаборанти їдуть із тимчасово окупованого Мелітополя, – Федоров

російські чиновники та місцеві колаборанти їдуть із тимчасово окупованого Мелітополя, – Федоров

Іллюстративне фото

Місцеві зрадники та приїжджі з росії чиновники шукають можливості покинути тимчасово окуповане місто.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

«Міністр охорони здоров’я» вже у “відрядженні” десь у Росії і повертатися не збирається. Зникла та його заступниця.

Також він заявив, що місцеві керівники розпродують майно та шукають можливість виїхати на росію, а дітей відправити до країн Євросоюзу.

А рядові колаборанти активно записуються до списків на евакуацію в росію, які є на деяких бюджетних підприємствах.

Нагадаємо, що колаборантів із Запорізької області судили за співпрацю із окупантами. Усі вони обіймали посади у незаконних силових структурах на тимчасово окупованих територіях. Суд ухвалив вироки кожному з них.