Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Карантинні рослини у Запоріжжі почнуть викошувати: стартувала підготовка

Карантинні рослини у Запоріжжі почнуть викошувати: стартувала підготовка

Карантинні рослини у Запоріжжі почнуть викошувати: стартувала підготовка

У Запоріжжі викошуватимуть карантинні рослини. Підготовку до таких заходів розпочнуть передчасно, оскільки у місті алергія щороку стає проблемою для запорожців.

Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Карантинні рослини у Запоріжжі почнуть усувати. Для людей з алергією настає час, коли амброзія завдає незручностей. Тож у місті стартувала підготовка до ліквідації таких рослин.

У Запорізькій міськраді заявили, що викошувати карантинні рослини мають не лише міські служби, а й власники та орендарі земельних ділянок. За недотримання таких вимог будуть застосовуватись санкції.