Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі сьогодні завершиться опалювальний сезон

У Запоріжжі сьогодні завершиться опалювальний сезон

У Запоріжжі сьогодні завершиться опалювальний сезон

У Запоріжжі сьогодні, 31 березня, закінчується опалювальний сезон. Для цього тепловики провели підготовчі роботи.

Керуючі компанії та ОСББ при вимиканні теплопостачання повинні відключити внутрішньобудинкові системи, але залишити їх заповненими водою.

Раніше стало відомо, що запорожці заборгували оплату за отримане тепло у 2022-23 роках. У концерні ГТС кажуть, що порівняно з 2021 роком відсоток платежів суттєво знизився, і це проблема.

Нагадаємо, комунальні тарифи у Запоріжжі у квітні для побутових споживачів практично не зміняться. Inform.zp.ua зібрав всю інформацію про тарифи на комунальні послуги за посиланням.