Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Три укриття в Запоріжжі не привели в готовність: прокуратура звернулася до суду

Три укриття в Запоріжжі не привели в готовність: прокуратура звернулася до суду

Три укриття в Запоріжжі не привели в готовність: прокуратура звернулася до суду

Ілюстративне фото

У Вознесенському районі Запоріжжя виявили, що три укриття в центрі міста не привели в порядок, а значить вони не можуть забезпечити захист місцевого населення.

Прокуратура звернулася з позовом до суду про приведення трьох протирадіаційних укриттів у належний стан.

На балансі комунального підприємства у Вознесенському районі знаходяться три захисні споруди, які розміщені в більш заселеній частині Запоріжжя. Вони розраховані на укриття понад 300 осіб.


Ці захисні споруди не приведені в готовність, і відповідно не здатні забезпечити захист місцевого населення.

Як писав раніше Inform.zp.ua, жителі Запоріжжя стикалися з проблемою під час повітряної тривоги, коли укриття залишалися недоступними. Тепер же на захисних споруд з’явиться додаткова інформація.