Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » “Консервація” зруйнованого ракетним обстрілом будинку в Запоріжжі завершилася: що далі

“Консервація” зруйнованого ракетним обстрілом будинку в Запоріжжі завершилася: що далі

“Консервація” зруйнованого ракетним обстрілом будинку в Запоріжжі завершилася: що далі

У Запоріжжі на вулиці Незалежної України, 67 закінчили “консервацію” п’ятиповерхового будинку, частково зруйнованого внаслідок ворожої атаки.

У процесі було задіяно близько 30 фахівців, а для виконання робіт на висоті було використано автовежу.

Про це повідомили у Запорізькій міській раді.

Аналогічні роботи тривають на іншому багатоквартирному будинку на вулиці Незалежної України, який у жовтні постраждав від ворожого обстрілу. Головна мета – убезпечити зруйновану частину споруди від зовнішніх впливів та додаткових ушкоджень.

Нагадаємо, на початку березня завершили “консервацію” будівельних конструкцій частково зруйнованого будинку на проспекті Соборному.

А найближчими днями фахівці “Запоріжремсервіс” розпочнуть аналогічні роботи на будинку по вулиці Сталеварів.