Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Дороги » У Запорізькій області відремонтували стратегічну дорогу у прифронтовій зоні. ФОТО

У Запорізькій області відремонтували стратегічну дорогу у прифронтовій зоні. ФОТО

У Запорізькій області відремонтували стратегічну дорогу у прифронтовій зоні. ФОТО

У Запорізькій області закінчився ремонт на стратегічній ділянці дороги у прифронтовій зоні. Служба автомобільних доріг за короткий термін відремонтувала аварійну ділянку автодороги, що з’єднує обласний центр із Гуляйполем.

Про це повідомили у Запорізькій ОВА.

Відсів для ремонту дорожнього полотна надав завод “Запоріжсталь”.

Даним транспортним сполученням користуються не лише місцеві, а й волонтери, які регулярно доставляють до громади гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, в окупантів значно сповільнилося перекидання живої сили та технікою. На трасі, що з’єднує Донецьку та Запорізьку області, утворився затор з машин.