Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Опалювальний сезон у Запоріжжі завершиться цього тижня

Опалювальний сезон у Запоріжжі завершиться цього тижня

Опалювальний сезон у Запоріжжі завершиться цього тижня

Опалювальний сезон у Запоріжжі закінчується цього тижня. З 27 по 31 березня проводяться підготовчі роботи для відключення опалення у місті цієї п’ятниці.

Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Це рішення ухвалено відповідно до законодавства та нормативних актів. Концерну “Міські теплові мережі” та іншим теплопостачальним підприємствам доручено відключити споживачів теплової енергії у зазначений термін.

Керуючі компанії, ОСББ, ЖБК та інші балансоутримувачі житлових будинків та будівель повинні відключити внутрішньобудинкові системи опалення, залишивши їх заповненими водою при відключенні опалення.