Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорожці відкрили збір грошей постраждалим від ракетного удару по житловому будинку у Запоріжжі

Запорожці відкрили збір грошей постраждалим від ракетного удару по житловому будинку у Запоріжжі

Запорожці відкрили збір грошей постраждалим від ракетного удару по житловому будинку у Запоріжжі

Запорізькі підприємці приєдналися до допомоги постраждалим від ракетного удару по житловому будинку у Запоріжжі та відкрили збір грошей.

Про це повідомили на сторінці BELUGA UA.

Ви також можете разом із нами підтримати постраждалих людей з усього світу за гривнею, і ми зможемо допомогти постраждалим людям, — написали організатори збору.

Підтримати постраждалих запорожців фінансово можна за посиланням.

Раніше ми писали про те, що у Запоріжжі ракетний удар окупантів зруйнував квартиру співробітника служби доставки. Вона приїхала до міста з окупованої території. Організовано збір допомоги постраждалій.