Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Захворюваність на COVID-19: у Запорізькій області фіксують нові випадки

Захворюваність на COVID-19: у Запорізькій області фіксують нові випадки

Захворюваність на COVID-19: у Запорізькій області фіксують нові випадки

COVID-19

У Запорізькій області не відступає коронавірус: люди продовжують заражатись COVID-19. Минулої доби в регіоні зафіксували понад сотню нових випадків захворюваності.

Про це повідомили у Запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

У Запорізькій області зареєстровано 128 випадків захворювання на COVID-19. Такі цифри були станом на 22 березня. З початку епідемії в регіоні зафіксували 238 988 підтверджених випадків хвороби.

Серед інфікованих було 19 685 дітей, 4 з них за останню добу. Летальних випадків серед хворих із початку пандемії зареєстрували 6294.