Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Мелітополі підірвали співробітника окупаційної поліції

У Мелітополі підірвали співробітника окупаційної поліції

У Мелітополі підірвали співробітника окупаційної поліції

Вранці 23 березня в окупованому Мелітополі пролунав вибух. Як з’ясувалося, від детонації вибухового пристрою постраждав співробітник окупаційної поліції.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.
В результаті вибуху постраждав «поліцейський». Його доставили в лікарню з мінно-вибуховою травмою ноги.

Після ранкового вибуху в поки окупованому Мелітополі орки не на жарт заметушилися, зазначає Федоров. Зігнали фейкову “поліцію” та рятувальників на вулицю Івана Алексєєва.

Як писав раніше Inform.zp.ua, жителі Росії все також продовжують брати участь у війні проти України. На строкову службу росіян відправляють воювати в Мелітополь.