Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі перейменували вулиці та міський парк

У Запоріжжі перейменували вулиці та міський парк

У Запоріжжі перейменували вулиці та міський парк

Проспект Запоріжжя. Ілюстративне фото

На сесії Запорізької міськради прийняли рішення про найменування парку в Хортицькому районі і перейменування вулиць.

Про це повідомляють у пресслужбі мерії.

У Хортицькому районі найменували парк Героїв Національної гвардії України.

Це данина поваги героям-нацгвардійцям, які разом зі Збройними Силами України захищають Запоріжжя, — зазначають у пресслужбі.

Дві вулиці перейменували на честь наших загиблих героїв. Вулиця Добролюбова тепер стала вулицею фанатською-на честь офіцера-розвідника Івана Лещенкова, позивний «Фанат». Вулиця Курська тепер вулиця Максима Здоровського, майора поліції, який загинув внаслідок ворожого обстрілу гуманітарної колони на виїзді із Запоріжжя 30 вересня 2022 року.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на сесії міськради збільшили фінансування обороноздатності та забезпечення безпеки і правопорядку в Запоріжжі в 2023 році. Обсяг фінансування програми збільшено більш ніж на 29,5 мільйонів гривень.