Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Укриття в Запоріжжі стануть доступнішими для містян: що зміниться

Укриття в Запоріжжі стануть доступнішими для містян: що зміниться

Укриття в Запоріжжі стануть доступнішими для містян: що зміниться

Ілюстративне фото

Жителі Запоріжжя стикалися з проблемою під час повітряної тривоги, коли укриття залишалися недоступними. Тепер же на захисних споруди з’явиться додаткова інформація.

Про це повідомляють у Запорізькій міськраді.

На захисних спорудах розміщені покажчики «укриття». У разі, якщо укриття закрите, в під’їздах будинків повинні розмістити оголошення з інформацією про місцезнаходження ключів від них.

Нагадаємо, вільний і безперешкодний доступ громадян для укриттів під час повітряної тривоги в найпростіших укриттях (підвальних приміщеннях), сховищах і протирадіаційних укриттях повинен бути забезпечений відповідно до фонду захисних споруд цивільного захисту Запоріжжя.

Всього в місті 272 притулку, на 93 з них у місцевої влади немає необхідної документації. Але, як запевняють в мерії, зараз по цих об’єктах визначають балансоутримувачів. Про це повідомив заступник начальника управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради Валерій Филипович.

Всі захисні споруди позначені на інтерактивній карті, яка є на сайті мерії.