Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Мелітополі стався сильний вибух: спалахнув автомобіль

У Мелітополі стався сильний вибух: спалахнув автомобіль

У Мелітополі стався сильний вибух: спалахнув автомобіль

В окупованому Мелітополі 14 березня увечері стався гучний вибух. Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив про сильне загоряння у центрі міста.

Гучний тривалий вибух у тимчасово окупованому Мелітополі, який чув усе місто. За попередніми даними, спалахнуло авто. З’ясовуємо, – написав Федоров.

Водночас російські пропагандисти та окупаційна адміністрація почали заявляти, що на вулиці Кірова підірвали автомобіль.

Нагадаємо, окупанти ходять будинками мелітопольців і проводять переоблік майна, квартир, будинків. Потім рашисти мають намір роздавати це майно тим колаборантам, які погодились із ними співпрацювати.